Šiuo metu ši informacija yra tikrinama, ikiteisminis tyrimas tęsiamas bendradarbiaujant su Europolu (Europos Sąjungos kriminalinės žvalgybos agentūra) ir kitų šalių teisėsaugos institucijomis.
Dingusio asmens L. V. paieška buvo paskelbta š. m. lapkričio 1 d., asmuo yra tebeieškomas.
Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras, tyrimą atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.
Naujienų portalas tv3.lt primena, kad lapkričio 1 d. Lietuvą apskriejo žinia apie spalio paskutinę dieną dingusią 36 metų psichologę Liną Velykytę. Apie jos dingimą socialiniuose tinkluose pranešė artimieji. Nors įvykio aplinkybės kol kas nėra aiškios ir klausimų vis dar daugiau nei atsakymų, kyla įvairių versijų, kas galėjo nutikti.
L. Velykytės brolis Donatas anksčiau naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kad nors paskutinis pokalbis su Lina artimiesiems nuogąstavimų nesukėlė, ji buvo planavusi aplankyti kapus bei susitikti su juo ir mama, tačiau sesuo neatvyko, o jos mobilusis telefonas jau buvo išjungtas.
Kas lėmė, kad 36-erių psichologė dingo be žinios, nežinia, tačiau, kaip anksčiau naujienų portalui tv3.lt teigė psichologas Gediminas Navaitis, psichologai taip pat gali perdegti psichologiškai, tai – realus reiškinys, nes šioje profesijoje darbo krūvis yra didelis.
O specialistai įspėja, kad tokios situacijose svarbu atkreipti dėmesį į pirmuosius prastos emocinės ir psichologinės būklės ženklus, tokius kaip elgesio pokyčiai, miego sutrikimai ir emocijų kaita, nes jie gali rodyti, kad žmogus išgyvena sudėtingą laikotarpį.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!
Bet jeigu išties ji tiesiog viską metė ir nuvarė pati savo noru į užsienį, tai ji psichinė ligonė, jog ant tiek dėjusi ant artimųjų jausmų ir su tokiu neatsakingumu. Normaliose šeimose, su normaliu auklėjimu ir kai visi varžteliai galvoje, taip nepasielgtų nei paauglys nei suaugęs žmogus, nes tai visiškai neadekvatu.
Ne veltui užpernai skelbta, kad pagal atliktą tyrimą ~64% psichologijos studentų, kurie iš pažiūros gabūs, protingi ir apgynę diplomus, iš tikro patys turintys tokių rimtų psichologinių problemų, jog jiems nevalia dirbti su klientais.
Kai panarašai po soc. tinklus, tai taip ir yra, jog kas penkta mergina kažkokia psichologė, tarologė, astrologė, bet vien paskyrą pažiūrėjus tampa aišku, jog neadekvačios kažkokios ir tokias apeiti iš tolo reikia, o ne jų marazmų klausytis.